loader image

Usługi dodatkowe

Serwery dedykowane

Serwer dedykowany daje Ci pełną swobodę użytkowania całego serwera. Nie jest ograniczony przez innych użytkowników, więc zyskujesz całą moc serwera dla siebie.

Serwery VPS

Serwer VPS w chmurze to idealne rozwiązanie dla średnich i rozbudowanych serwisów internetowych. Nie musisz się więc martwić o sprawy techniczne związane z serwerami.

Domeny

Domena to wizytówka każdej strony internetowej. Jest niezbędna do zaprezentowania w sieci swoich produktów i usług. Jesteśmy partnerem NASK.

Hosting współdzielony

Hosting współdzielony jest idealnym rozwiązaniem dla małych stron internetowych ze średnim ruchem na stronie. Jest to najprostszy i zarazem najlepszy produkt.

Wsparcie 24/7

Administrowanie serwerów skupia w sobie wysokiej jakości wsparcie. Nie musisz się więc martwić o sprawy techniczne związane z administracją serwera.

Oferujemy pełne wsparcie w zakresie zarządzania cyklem życia infrastruktury IT w następujących obszarach:

  • dostawy i instalacje sprzętu oraz oprogramowania
  • indywidualna konfiguracja i rozbudowa
  • relokacje, 
  • konserwacja, przygotowanie do utylizacji
  • magazynowanie

Administrujemy systemami na wszystkich poziomach technologicznych. Usługa obejmuje warstwę sprzętową, systemy operacyjne, bazy danych oraz wirtualizację. Zapewniamy profesjonalną opiekę nad elementami systemu informatycznego dla utrzymania jego maksymalnej efektywności, dostępności oraz ochrony. 

Zakres usługi:

  • Utrzymanie środowisk centralnych. Środowiska serwerowe dostarczające usługi dla infrastruktury klienta. (AD, systemy pocztowe,  bazy danych, systemy backupu centralnego, serwery plików i aplikacji, serwery usług terminalowych).Zarządzanie i wdrażanie zmian, w tym duże wdrożenia w środowisku.
  • Security & Patch Management. Badanie i usuwanie podatności w systemach serwerowych, aktualizacja systemów operacyjnych i oprogramowania usługowego. 
  • Hardening systemów. Wdrażanie procedur i konfiguracji  zalecanych przez działy Security Klienta lub na podstawie własnych doświadczeń. 
  • Zarządzanie siecią. Administracja, utrzymanie, wdrażanie zmian w środowiskach LAN/WAN/VPN. Sieci LAN przewodowe i bezprzewodowe.Wsparcie systemów telekomunikacji. 

Oferujemy również rozwiązania chmury prywatnej, chmury hybrydowej oraz możliwość integracji chmur w jedną spójną sieć.

Ponadto istnieje również możliwość doprowadzenia dedykowanego łącza do Twojej lokalizacji.

Chmura prywatna to w pełni autonomiczny zbiór serwerów, dedykowany dla konkretnej jednostki i przez nią zarządzany. Natomiast chmura hybrydowa, to połączenie chmury publicznej i chmury prywatnej, inaczej zwana również chmurą mieszaną. Korzystając z tego rozwiązania oddajemy do dyspozycji najlepiej dopasowane środowisko do Twojego biznesu.

Certyfikaty SSL. Wraz ze wszystkimi rozwiązaniami hostingowymi udostępniamy bezpłatny certyfikat „Let’s Encrypt” zapewniający bezpieczną wymianę danych przy pomocy protokołu HTTPS (zielona kłódka). Aby zapewnić jeszcze wyższy poziom bezpieczeństwa, oferujemy certyfikaty SSL typu EV (odpowiednie zwłaszcza dla sklepów internetowych).

Dodatkowe bazy danych. Jeśli chcesz zwiększyć wydajność Twoich stron WWW, nie musisz zmieniać hostingu. Wystarczy, że zainstalujesz dodatkowe bazy danych MySQL lub PostgreSQL albo skorzystasz z baz Private SQL dających gwarantowaną wydajność.

CDN. Zoptymalizuj Twoją stronę WWW pod kątem User Experience, skracając czas ładowania podstron, wykorzystując CDN.
CDN przechowuje w pamięci podręcznej statyczną zawartość stron, a następnie przesyła je w rekordowo krótkim czasie do Twoich użytkowników, niezależnie od tego, w którym miejscu na świecie się znajdują, bez konieczności odpytywania serwerów hostingowych. 

HotSpot. Projektowanie od podstaw, audyt możliwości technicznych w budynkach klienta. Zaproponowanie modeli urządzeń oraz implementacja projektu. Dostarczamy HotSpot na czas konferencji. W ramach tej usługi realizujemy kompleksowy dostęp do Internetu bezprzewodowego dla uczestników dowolnej konferencji. Dodatkowe możliwości to zarządzanie użytkownikami i ewentualny system billingowy.