loader image

Serwery dedykowane

Serwery dedykowane

Serwer dedykowany daje Ci pełną swobodę użytkowania całego serwera. Nie jest ograniczony przez innych użytkowników, więc zyskujesz całą moc serwera dla siebie.

Serwery VPS

Serwer VPS w chmurze to idealne rozwiązanie dla średnich i rozbudowanych serwisów internetowych. Nie musisz się więc martwić o sprawy techniczne związane z serwerami.

Domeny

Domena to wizytówka każdej strony internetowej. Jest niezbędna do zaprezentowania w sieci swoich produktów i usług. Jesteśmy partnerem NASK.

Hosting współdzielony

Hosting współdzielony jest idealnym rozwiązaniem dla małych stron internetowych ze średnim ruchem na stronie. Jest to najprostszy i zarazem najlepszy produkt.

Wsparcie 24/7

Administrowanie serwerów skupia w sobie wysokiej jakości wsparcie. Nie musisz się więc martwić o sprawy techniczne związane z administracją serwera.

 

Rozwiązanie dla klientów, którzy chcą mieć kontrolę nad fizyczną częścią infrastruktury, nie stając się jej formalnym właścicielem.

Wspieramy klientów w zakresie wyboru dostawców urządzeń i oprogramowania.

W zależności od wielkości projektu, dokonujemy wyboru konkretnych urządzeń, instalujemy je w serwerowni, w wydzielonej przestrzeni.

Wsparcie może dotyczyć także instalacji i konfiguracji oprogramowania oraz działań operacyjnych. Dzięki takiemu rozwiązaniu klient może mieć do dyspozycji między innymi chmurę prywatną, bez współdzielenia mocy obliczeniowej z innymi użytkownikami.

Taki model to połączenie możliwości świadczenia usług IT na wybranej przez klienta konfiguracji sprzętowej, bez potrzeby angażowania się w nadzór nad procesem wyboru i zakupu sprzętu. Co najważniejsze, dajemy klientom profesjonalną przestrzeń lokacyjną oraz oferujemy wsparcie w konfiguracji i zarządzaniu środowiskiem.

Nasze podejście wyróżnia indywidualny dobór rozwiązań dla każdego klienta – nie bazujemy na gotowych konfiguracjach, dających bardzo ograniczone pole działania.

Dla nas każdy klient to nowy projekt, do którego podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, aby profilowanie sprzętu było w pełni funkcjonalne i dopasowane do jego potrzeb.

Serwer dedykowany to Twoja własna fizyczna maszyna, którą możesz skonfigurować według swoich potrzeb. Jest to rozwiązanie idealne dla Ciebie, jeżeli potrzebujesz dużych zasobów sprzętowych i najwyższego poziomu bezpieczeństwa, które oferuje sprzęt przeznaczony na Twój wyłączny użytek. Usługa serwera dedykowanego to niezależność, maksimum swobody w zarządzaniu.

Oferujemy serwery dedykowane w różnych konfiguracjach, na platformach renomowanych producentów: HP i Supermicro – sprawdzonych w działaniu i niezawodnych. Posiadamy konfiguracje z procesorami cztero-, sześcio- i ośmiordzeniowymi. Wybierz dyski spośród szerokiej gamy dostępnych dysków serwerowych SSD, SAS oraz SATA. Możesz również do swojego serwera wybrać kontroler RAID hardware lub software. Jeżeli potrzebujesz niezawodnego serwera dedykowanego w serwerowni w Polsce zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Wybierz specyfikację najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.

 

Dedykowany serwer – czym jest i kto go potrzebuje. Współczesne firmy potrzebują często wydajniejszych rozwiązań, lepiej podtrzymujących działanie i szybkość serwisu, własnych data center. W tym celu zostały stworzone serwery dedykowane, które jako dogodniejsza opcja serwera, przeznaczona jest na potrzeby tylko jednego klienta.

Współdzielony hosting serwerów nie zawsze sprawdzał się w praktyce, gdyż serwisy internetowe, szczególnie te najbardziej rozwinięte, stawały się w tych przypadkach bardzo niestabilne, a ich działanie było bardzo powolne. Stąd też serwery dedykowane stanowią o wiele lepsze rozwiązanie. Aby dokonać właściwego wyboru, należy zwrócić uwagę na szereg cech, które powinien posiadać serwer dedykowany.

Konfiguracja serwera i oprogramowanie. Wraz z zarządzanym serwerem otrzymujesz w pełni skonfigurowane środowisko.

Konfigurujemy i instalujemy serwery baz danych (zarządzane z panelu WebAs), serwery WWW i Proxy, serwery poczty we własnej domenie. Optymalizujemy konfigurację serwera WWW i instalujemy dodatkowe instancje.

Konfigurujemy  w Twojej domenie i serwery wirtualne w ramach dostępnych zasobów maszyny i adresów IP. Instalujemy system operacyjny. Usuwamy nieprawidłowości w działaniu systemu i odbudowujemy go w przypadku krytycznej awarii. Instalujemy i aktualizujemy narzędzia do zarządzania usługami.

Oferujemy wsparcie dla frameworków typu Ruby on Rails i Django w zakresie instalacji oprogramowania.

Backup danych 4×4 i monitoring serwerów. Kopie bezpieczeństwa plików klientów wykonujemy codziennie i przechowujemy przez 28 dni na osobnych serwerach. Oznacza to, że użytkownik ma dostęp do kopii zapasowej swoich plików sprzed każdego z 4 poprzednich dni, następnie 7, 14, 21 i maksymalnie 28 dni. Dane backupowane są w systemie crossowym, serwery znajdują się w dwóch lokalizacjach, co zwiększa bezpieczeństwo danych w przypadku awarii. Monitorujemy: pracę i dostępność maszyny, procesora, dysków twardych oraz pamięci operacyjnej. Wykrywamy awarie sprzętowe, stale kontrolujemy stanu sprzętu i macierzy dyskowych.

Monitorujemy także usługi: http, FTP, SSH, MySQL, PostgreSQL, poczta e-mail. Natomiast Ty otrzymujesz dostęp do monitoringu pracy swoich serwerów i graficznych statystyk w Panelu Klienta.

Oprócz tego wykonujemy też analizę logów dedyka w zakresie dostarczanych usług (WWW, poczty e-mail, FTP, baz danych).

Jesteś zainteresowany Kompleksową obsługą Swojej firmy?

Jeżeli chciałbyś skorzystać z naszych usług, zachęcamy do kontaktu.
Jesteśmy elastyczni, dostosujemy się do Twoich wymagań i przedstawimy korzystną ofertę cenową.