loader image

Zaawansowane projekty IT dla wymagających klientów

Serwery dedykowane

Serwer dedykowany daje Ci pełną swobodę użytkowania całego serwera. Nie jest ograniczony przez innych użytkowników, więc zyskujesz całą moc serwera dla siebie.

Serwery VPS

Serwer VPS w chmurze to idealne rozwiązanie dla średnich i rozbudowanych serwisów internetowych. Nie musisz się więc martwić o sprawy techniczne związane z serwerami.

Domeny

Domena to wizytówka każdej strony internetowej. Jest niezbędna do zaprezentowania w sieci swoich produktów i usług. Jesteśmy partnerem NASK.

Hosting współdzielony

Hosting współdzielony jest idealnym rozwiązaniem dla małych stron internetowych ze średnim ruchem na stronie. Jest to najprostszy i zarazem najlepszy produkt.

Wsparcie 24/7

Administrowanie serwerów skupia w sobie wysokiej jakości wsparcie. Nie musisz się więc martwić o sprawy techniczne związane z administracją serwera.

 

DATA Hosting – lider usług informatycznych i systemów IT w Polsce

Charakterystyka Naszego data center:

  • konstrukcja żelbetowa z elementami hydrobetonu
  • innowacyjna technologia zamkniętych korytarzy SmartAisle
  • niezależne linie zasilające średniego napięcia
  • prywatne stacje transformatorowe wraz z agregatami prądotwórczymi o mocy ponad 3MW każdy
  • redundantny system klimatyzacji precyzyjnej w strefach przetwarzania i w całym zapleczu technicznym
  • innowacyjna technologia freecoolingu umożliwiająca wykorzystanie niskiej temperatury zewnętrznej do schłodzenia wnętrza strefy przetwarzania
  • zaawansowana kontrola elektroniczna obejmująca m.in. biometryczną kontrolę dostępu
  • system telewizji przemysłowej CCTV, sygnalizacji włamania i napadu, sprawdzania statusu drzwi
  • niezależne łącza telekomunikacyjne
  • całodobowa ochrona fizyczna

Wychodzimy naprzeciw potrzebom firm poszukujących elastycznych rozwiązań IT, oferując usługę wynajmu mocy obliczeniowej. Nie musisz kupować dedykowanego serwera, a jedynie moc obliczeniową na wirtualnej farmie serwerów w naszym Data Center. Zapłacisz tylko za wykorzystane zasoby, które w każdej chwili możesz zwiększyć, w zależności od bieżącego zapotrzebowania.

Nie musisz kupować serwerów, żeby korzystać z dedykowanej infrastruktury IT. Przygotujemy dla Ciebie kompleksowe środowisko pracy, przeznaczone tylko i wyłącznie na Twoje potrzeby. Nasi specjaliści będą opiekować się Twoją infrastrukturą przez 24 godziny na dobę. Tym samym w ramach jednej usługi otrzymasz serwery wraz z ich utrzymaniem.

Zapraszamy napisz lub zadzwoń i zapytaj o szczegóły.